V. Gaubas nugalėjo 186-ą raketę ir pateko į ketvirtfinalį Romoje © PA Images nuotr.

Romoje vykstančiame ATP „Challenger“ lygio turnyre sėkmingą pasirodymą tęsia 19-metis Vilius Gaubas (ATP 345). Lietuvis aštuntfinalyje pranoko 25-erių prancūzą Matteo Martineau (ATP 186) ir pateko į ketvirtfinalį.

Galutinis rezultatas 7-5, 4-6, 6-4, o visa kova truko 2 valandas ir 38 minutes.

Pirmame sete lietuvis iš kart išsiveržė į priekį ir kurį laiką pirmavo. Visgi, varžovas nepasidavė ir išlygino rezultatą, tačiau prieš pat pratęsimą mūsiškis vėl laimėjo varžovo padavimų seriją bei netrukus setą.

Antroje partijoje abu žaidėjai turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau tą padaryti pavyko tik prancūzui. Lemiamoje dalyje 19-metis iš Lietuvos spurtavo ir atitrūko rezultatu 4:1, bet partija pavyko užbaigti tik rezultatu 6:4.

V. Gaubas jau uždirbo 12 ATP reitingo taškų. Sekantis varžovas paaiškės kiek vėliau.

ATP „Challenger“ turnyro Romoje prizų fondą sudaro 74,825 tūkst. eurų.