Pirmosiose Eurolygos atkrintamųjų serijos rungtynėse – blankus T. Sedekerskis ir įtikinama „Real“ pergalė © Euroleague nuotr.

Eurolygos atkrintamųjų starte pirmasis mūšis tarp Ispanijos ekipų baigėsi solidžia Madrido „Real“ pergale.

Tado Sedekersio atstovaujama „Baskonia“ ekipa išvykoje rezultatu 74:90 (17:26, 20:22, 16:22, 21:20) turėjo pripažinti karališkojo klubo pranašumą.

Jau primajame kėlinyje „Real“ krepšininkai ėmė dominuoti – kėlinio viduryje 12:0 atkarpą laimėję Madrido ekipos krepšininkai pabėgo dviženkliu skirtumu (25:11). Visgi baskams iki pirmojo kėlinio pabaigos pavyko atsilikimą sumažinti iki 9 taškų – 17:26.

Antrajame kėlinyje žymiai užtikrinčiau atrodę madridiečiai pabėgo įtikinamu rezultatu (42:25) ir rungtynių kontrolės iš savo rankų nepaleido.

Antroje rungtynių dalyje „Real“ pranašumas nemažėjo ir ketvirtajame kėlinyje formalumus sutvarkę karališkojo klubo krepšininkai šventę įtikinamą pergalę rezultatu 90:74.

Eurolygos atkrintamųjų starte Tadas Sedekerskis buvo blankus – lietuvio sąskaitoje vos 3 taškai (1/1 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir 10 naudingumo balų.

Madrido „Real“ į priekį vedė 16 taškų (3/3 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.) surinkęs Džananas Musa.

Madrido „Real“ išsaugojo namų pranašumą. Sekančios rungtynės Madride bus žaidžiamos ketvirtadienį.

„Real“: D. Musa 16, F. Campazzo 10, V. Poirier 10 (7 atk. kam.), M. Hezonja 9, E. Tavaresas 8 (7 atk. kam), S. Llullas 8, A. Abalde 7, G. Yabusele 7 (7 atk. kam).

„Baskonia“: M. Howardas 15 (3/9 trit.), C. Milleris-McIntyre'is 14, M. Costello 14 (6 atk. kam.), V. Marinkovičius 9T. Sedekerskis 3 (7 atk. kam.).