„Baskonia“ su fantastišku Giedraičiu neišsigelbėjo Bolonijoje © PA Images nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ (13-12) patyrė antrąjį pralaimėjimą Eurolygoje iš eilės.

Ispanijos komanda su ryškiu Roku Giedraičiu išvykoje 83:88 (19:16, 22:28, 21:24, 21:20) pralaimėjo Bolonijos „Virtus“ (12-13) ekipai.

Rungtynių pradžioje įvyko kuriozas – bent 5 minutėms „Segafredo“ arenoje dingo šviesa ir dėl to rungtynės buvo laikinai sustabdytos.

Rungtynėms prasitęsus kiek ryškiau atrodė „Baskonia“, tačiau antrąjį kėlinį solidžiai sužaidę „Virtus“ krepšininkai pirmavo po 2 kėlinių – 41:44.

Likus 5 minutėms Sergio Scariolo auklėtiniai turėjo 8 taškų persvarą, tačiau netrukus R. Giedraitis pelnė du taškus su pražanga du kartus iš eilės.

Galiausiai „Baskonia“ nesustabdė varžovų veteranų – Milošas Teodosičius surinko 6 taškus iš eilės ir įtvirtino nelengvą „Virtus“ pergalę.

Marco Belinelli šiame mače taip pat buvo ryškus – pelnė 15 taškų ir atkovojo 2 kamuolius. 12 pridėjo Tornike Shengelia.

Milošo Teodosičiaus sąskaitoje – 15 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Baskonia“ lyderiu buvęs Rokas Giedraitis pelnė net 25 taškus (6/6 dvit., 2/9 trit., 7/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, 2 kartus suklydo, perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus.