E. Butvilas po trijų setų kovos pralaimėjo ATP „Challenger“ turnyro atrankoje © PA Images nuotr.

Vokietijoje vykstančiame ATP „Challenger“ turnyre „Hamburg Ladies & Gents Cup“ savo šansą išnaudoti bandė lietuvis Edas Butvilas (ATP 530), kuris po trijų setų kovos turėjo pripažinti indo Mukundo Sasikumaro (ATP 424) pranašumą.

Kvalifikacijos susitikimas baigėsi rezultatu 3:6, 7:6 (7:4), 1:6, o visas mačas truko 1 valandą ir 52 minutes.

Pirmame sete lietuviui nesisekė ir jis nuo pat pradžių atsiliko rezultate, o M. Sasikumaro užtikrintai užbaigė pirmą partiją. Antroji mačo dalis taip pat prasidėjo nepalankiai 19-mečiui iš Lietuvos, kuris atsiliko rezultate, tačiau vėliau jį sugebėjo išlyginti.

Partijai prireikė pratęsimo, kuriame E. Butvilas sužaidė užtikrintai ir išlygino bendrą mačo rezultatą.

Visgi, lemiamoje dalyje indas žaidė žymiai geriau ir pasiekė pergalę leisdamas lietuviui laimėti vos vieną geimą.

Turnyro prizinį fondą sudaro 36 tūkst. eurai.