J. Mikulskytė Kanadoje iškovojo pergalę ir pateko į aštuntfinalį © IMAGO/tennisphoto.de nuotr.

Kanadoje vykstančiame ITF (W25) serijos turnyre pergalę vienetų varžybose pasiekė geriausia Lietuvos teniso žaidėja. Justina Mikulskytė (WTA 271) per du setus pranoko prancūzę Carolinę Romeo (WTA 542) ir pasiekė aštuntfinalio etapą.

Galutinis rezultatas 6:1, 7:5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 43 minutes.

Pirmame sete 27-erių lietuvė atrodė puikiai ir leido varžovei laimėti vos vieną geimą. Tiesa, nors antroji partija prasidėjo taip pat puikiai ir mūsiškė pirmavo 5:1, bet prancūzė nepasidavė ir neleido užbaigti susitikimo. Netrukus C. Romeo išlygino rezultatą ir kovojo taškas į tašką, tačiau lemiamu momentu, prieš pratęsimą vėl pradėjo klysti.

Varžovės klaidos leido lietuvei užbaigti susitikimą be pratęsimo ir didesnių problemų.

J. Mikulskytei už patekimą į aštuntfinalį atiteko 5 WTA reitingo taškai. Kitame etape lauks akistata su vietine žaidėja Kayla Cross (WTA 640).

ITF turnyro prizinį fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.