Po trijų metų pertraukos C. Wozniacki pergalingai grįžo į WTA turą © Unsplash nuotr.

Kanadoje vykstančiame WTA 1000 turnyre „Omnium Banque Nationale“, kuris šį kartą organizuojamas Monrealyje, žiūrovai turėjo proga vėl išvysti buvusią pirmąją reitingo raketę. Carolina Wozniacki (WTA -) po trijų metų pertraukos sugrįžo į tenisą ir pirmoje savo kovoje nugalėjo Kimberly Birrell (WTA 115) iš Australijos.

Danė pergalę šventė rezultatu 6:2, 6:2, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 38 minutes.

Buvusi reitingo lydėrė per savo karjerą yra iškovojusi 30 WTA titulų, o didžiausias jos pasiekimas „Australian Open“ didžiojo kirčio triumfas 2018 metais.

Pati C. Wozniacki džiaugėsi savo sugrįžimu ir greita pergale, kuri jai leis ilgiau pabūti su savo šeima. Priminsime, kad Danijos atstovė turėjo sveikatos problemų, tačiau pagrindinė pasitraukimo iš turo priežastis buvo šeima ir vaiko gimimas.

Šio WTA 1000 moterų teniso turnyro prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 2,788 mln. JAV dolerių.