Europos lygos finale 11 m. baudinių serijos triumfavo „Sevilla“ futbolininkai © IMAGO/Sports Press Photo nuotr.

Trečiadienio vakarą Budapešte vykusiame UEFA Europos lygos finale, po 11 metrų baudinių serijos, „Sevilla“ rezultatu 1:1 (4:1)palaužė „Roma“ futbolininkus.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 35 minutę. Greitos kontraatakos metu kamuolį į vartus pasiuntė puolimo smaigalyje atsidūręs Paulo Dybala.

„Sevilla“ sugebėjo sugrįžti į mačą ir 55 minutę išlyginti rezultatą po Gianluca Mancini įsimušto įvarčio į savo vartus.

Likusioje pagrindinio laiko dalyje įvarčių nekrito ir susitikimas kėlėsi į pratęsimą, kurio metu nei viena komanda nepasižymėjo.

11 metrų baudinių serijoje sėkmė nusišypsojo „Sevilla“ ekipai. Ispanai realizavo visus savuosius bandymus, o „Roma“ ekipoje pasižymėti nepavyko Gianluca Mancini ir Rogeriui Ibanezui. Tai tapo jau šeštas kartas kuomet „Sevilla“ tapo Europos lygos čempione.