UEFA Čempionų lyga: „Barcelona“ sutvarkė reikalus namuose, „Arsenal“ prireikė baudinių serijos © UEFA Čempionų lyga nuotr.

Antradienio vakarą paaiškėjo dar dvi komandos, patekusios į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapą.

„Barcelona“ futbolininkai užtikrintai iškovojo kelialapį namuose. Po pirmųjų rungtynių „Napoli“ stadione, kurios pasibaigė lygiosiomis 1:1, Ispanijos milžinas „Camp Nou“ jau pirmojo kėlinio pirmojoje pusėje pradėjo diktuoti savo sąlygas.

„Barcelona“ ekipos jaunuolis Ferminas Lopezas jau 15-ąją rungtynių minutę pasižymėjo po tikslaus Raphinhos perdavimo. Dar po dviejų minučių persvarą padvigubino portugalas Joao Cancelo.

„Napoli“ futbolininkams pirmajame kėlinyje dar pavyko sugrąžinti intrigą serijoje, kuomet tiksliai smūgiavo Amiras Rrahmani. Visgi antrajame kėlinyje svečiams pasižymėti nepavyko, o pergalę Ispanijos klubui 83-iąją minutę įtvirtino komandos žvaigždė Robertas Lewandowski

„Barcelona“ laimėjo 3:1, o bendras dviejų rungtynių rezultatas – 4:2.

„Emirates“ stadione Londono „Arsenal“ tik po baudinių serijos žengė į kitą etapą.

Anglijos klubas po pirmųjų rungtynių turėjo 1 įvarčio deficitą – pirmąsias rungtynes Porto mieste kanonieriai pralaimėjo 0:1 prieš vietos „Porto“ futbolininkus.

Atkakliose atsakomosiose rungtynėse dominavo puiki gynyba, visgi „Arsenal“ belgas Leonardo Trossardas 41-ąją minutę išlygino serijos rezultatą po Martino Odergardo perdavimo.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis rungtynių įvartis – pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:0.

Per papildomą laiką ekipos nepasižymėjo, o veiksmas kėlėsi į baudinių seriją.

Baudinių serijoje pranašesni buvo londoniečiai – nei karto neklydę „Arsenal“ futbolininkai baudinių seriją laimėjo 4:2, kuomet „Arsenal“ vartininkas Davidas Raya atlaikė net 2 priešininkų smūgius.