Antroje rungtynių pusėje puolime strigęs „Žalgiris“ atsidūrė ant prarajos krašto © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ – arti to, kad nepatektų į LKL finalą.

Žalgiriečiai namuose dar kartą pusfinalio serijoje nusileido „Lietkabeliui“ ir serijoje perleido pranašumą į Panevėžio komandos pusę.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 69:73 (21:18, 22:14, 10:16, 16:25) pralaimėjo „Lietkabeliui“.

Po pirmųjų dviejų kėlinių „Žalgiris“ turėjo 11 taškų persvarą (43:32), tačiau antroje rungtynių pusėje rungtynių eiga pasikeitė.

Po pertraukos Kauno ekipa itin prastai atrodė puolime. „Lietkabelio“ gynybos pančiai sukėlė daug nemalonumų rungtynių šeimininkams.

Per pirmas 16 minučių antroje pusėje „Žalgiris“ įmetė vos 12 taškų.

Rungtynių gale pergalę „Lietkabeliui“ nulėmė šaltakraujiško 21-erių gynėjo Dovydo Giedraičio baudų metimai.

Šiose rungtynėse iššovė Janis Strelniekas, surinkęs 15 taškų, tačiau „Žalgirio“ komandos tai negelbėjo.

Dabar serijoje 2-1 pirmauja „Lietkabelio“ krepšininkai.

• Jons (IP: f7f73e3d5)