D. Sabonio sąskaitoje dvigubas dublis ir „Kings“ pergalė, J. Valančiūnas nugalėjo NBA čempionus © AP nuotr.

NBA lygoje abu lietuviai sužaidė sėkmingai, o jų ekipos pasiekė pergales. Domantas Sabonis su atstovaujama Sakramento „Kings“ (7-4) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (3-9) krepšininkus rezultatu 129:120 (29:31, 33:31, 33:32, 34:26).

Rungtynės nebuvo lengvos ir ilgą laiką klostėsi taškas į tašką, o nugalėtojas paaiškėjo tik 4 kėlinuko pabaigoje, kurią geriau sužaidė Sakramento krepšininkai.

D. Sabonis per 35 minutes surinko 27 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Jonas Valančiūnas su atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-6) pranoko NBA čempionus Denverio „Nuggets“ (9-3) rezultatu 115:110 (36:28, 33:25, 26:33, 20:24).

Atkakliose rungtynėse viską taip pat viską lėmė paskutinis kėlinys, kuriame atlaikyti varžovų šturmą pavyko lietuvio ekipai.

J. Valančiūnas per 34 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.