D. Sabonio sąskaitoje vėl trigubas dublis, tačiau pergalės pasiekti nepavyko © AP nuotr.

Eilinį trigubą dublį NBA lygoje užfiksavęs Domantas Sabonis, kuris atstovauja Sakramento „Kings“ (29-20) pergalę pasidžiaugti negalėjo ir turėjo pripažinti Klivlendo „Cavaliers“ (32-16) pranašumą.

Galutinis rezultatas 110:136 (34:39, 25:35, 33:32, 18:30).

Pirmasis ketvirtis dar buvo tolygus, tačiau varžovai po truputi tolo ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo nemenką pranašumą. Antroje rungtynių dalyje, situacija nepasikeitė ir Klivlendo atstovai iškovojo užtikrintą pergalę.

Domantas Sabonis per 34 minutes surinko 12 taškų (6/9 dvit.), taip pat atkovojo 19 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių pėdavimų.

„Cavaliers“: D. Mitchellas 29, M. Strusas 22, J. Allenas 19, C. LeVertas 17, E. Mobley.

„Kings“: H. Barnesas 22, D. Foxas 19, M. Monkas 18, D. Sabonis 12, K. Huerteris ir K. Murray`us po 10.