Europos čempionato starte – triuškinanti Ispanijos pergalė © FIBA nuotr.

Pirmosios Europos krepšinio čempionato rungtynės buvo sužaistos Sakartvele, Tbilisio mieste, kur susitiko A grupės komandos Ispanija prieš Bulgariją.

Ispanai čempionatą pradėjo itin užtikrintai ir rezultatyviai – 114:87 (28:17, 29:18, 32:31, 25:21) rezultatu nugalėdami Bulgarijos krepšininkus.

Jau po pirmojo kėlinio Sergio Scariolo auklėtiniai turėjo 11 taškų pranašumą (28:17), o prieš pertrauką šis pranašumas buvo dar padvigubintas (57:35).

Ispanijos rinktinė šiame mače nepasižymėjo gynyba ir nesustabdė Bulgarijos lyderio Saša Vezenkovo, kuris įmetė 26 taškus (8/11 metimai iš žaidimo), atkovojo 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 32 naudingumo balus.

Ispanų gretose rezultatyviausias buvo Lorenzo Brownas, pelnęs 17 taškų. 16 pridėjo Willy Hernangomezas.

Rungtynių nugalėtojai puikiai metė iš žaidimo – 55 proc. (38/69 metimai).