Fantastiškame mūšyje Panevėžyje – „Wolves“ ekipos pergalė © LKL nuotr.

Alytaus „Wolves“ iškovojo kol kas vieną iš didžiausių pergalių savo klubo istorijoje. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Panevėžyje palaužė „Lietkabelio“ krepšininkus.

Rezultatyvų mūšį tarp abiejų ekipų 92:96 (19:20, 26:13, 20:30, 27:33) laimėjo „Wolves“ krepšininkai.

Po dviejų kėlinių „Lietkabelis“ turėjo 12 taškų pranašumą (45:33).

Antroje rungtynių pusėje „Wolves“ sugebėjo atsitiesti. Adas Juškevičius per trečią kėlinį pelnė 10 taškų, o jo vedami „Wolves“ sumažino atsilikimą iki 2 taškų (65:63).

Ketvirtajame kėlinyje po Marcoso Delia dvitaškio Rimo Kurtinaičio auklėtiniai įgijo 4 taškų pranašumą. Tačiau  30 sekundžių Vytenis Lipkevičius pataikė tritaškį, Kristianas Kullamae sėkmingai prasiveržė ir panevėžiečiai vėl pirmavo (90:89).

„Wolves“ vėl sugebėjo atsitiesti – Eigirdas Žukauskas pelnė du taškus, kitoje pusėje Mindaugas Lukauskis perėmė kamuolį po rizikingo Jamelo Morriso perdavimo, o Ahmadas Caveras tiksliai realizavo abu baudos metimus (90:93).

Jamelas Morrisas suklydo dar kartą. Šįkart iš „Lietkabelio“ lyderio kamuolį „pavogė“ Žukauskas, kuris taip pat buvo tikslus prie baudų metimų linijos.

Pergalę „vilkams“ įtvirtino tikslus Ado Juškevičiaus baudos metimas – 92:96.

„Lietkabelio“ šiose rungtynėse negelbėjo ir puikus Gabrieliaus Maldūno žaidimas. Centro puolėjas pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus. Kullamae pridėjo 19 taškų, Mantas Rubštavičius 12, Paulius Murauskas 10.

„Wolves“ ekipoje – įprasti lyderiai. Ahmadas Caveris įmetė 22 taškus (3/5 trit.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Ado Juškausko sąskaitoje – 19 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai. Mindaugas Lukauskis pelnė 11 taškų, Marcosas Delia 10, Hugo Invernizzi ir Eigirdas Žukauskas – po 9.