Fantastiškas K. Evansas atvedė „Žalgirį“ į pergalę prieš vokiečius © Scanpix nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (8-7) prie sausakimšų tribūnų iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje iš eilės.

Penktadienio vakare Lietuvos komanda 75:67 (26:21, 18:14, 16:13, 15:19) palaužė Miuncheno „Bayern“ (5-10) komandą.

Rungtynės prasidėjo itin rezultatyviai. Po 10 minučių „Žalgiris“ turėjo 5 taškų pranašumą – 26:21.

Per antrąjį kėlinį žalgiriečiai persvarą padidino iki 9 taškų. Panašia eiga vystėsi ir trečiasis rungtynių kėlinys. Po Igno Brazdeikio dvitaškio Kazio Maksvyčio auklėtiniai turėjo jau 14 taškų pranašumą – 60:46.

Ketvirtojo ketvirčio viduryje tarp komandų buvo 12 taškų skirtumas, tačiau netrukus „Žalgiris“ pataikė net 6 baudas iš eilės ir uždarė rungtynes.

Rungtynių pabaigoje „Bayern“ krepšininkai dar daug kartų prasižengė prieš žalgiriečius, kurie stojo prie baudų metimų linijos. Arčiausiai svečiams iš Vokietijos pavyko priartėti iki 8 taškų.

Šiose rungtynėse tiesiog fantastiškai atrodė Keenanas Evansas, kuris atvedė kauniečius į pergalę. Amerikietis pelnė 32 taškus (6/6 dvit., 5/9 trit., 5/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 2 perėmė, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, vieną kartą suklydo ir pažeidė taisykles, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 39 naudingumo balus.

Edgaras Ulanovas surinko 18 taškų (1/7 dvit., 3/4 trit., 7/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, 3 kartus suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Daugiau niekas iš „Žalgirio“ krepšininkų daugiau nei 5 taškų nesurinko.

„Bayern“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Corey Waldenas ir Augustine'as Rubitas, kurie atitinkamai surinko po 18 ir 17 taškų. Į „Žalgirio“ areną grįžęs Nielsas Giffey pridėjo 10 taškų.