Graikus dar kartą įveikęs „Rytas“ pateko į Čempionų lygos „Top 16“ etapą © FIBA nuotr.

Vilniaus „Rytas“ po visų sunkumų galiausiai pasiekė Čempionų lygos „Top 16“ etapą.

Lietuvos čempionai paskutinėse įkrintamųjų rungtynėse 82:63 (18:15, 23:22, 22:13, 19:13) įveikė Salonikų PAOK krepšininkus.

Po dviejų kėlinių „Rytas“ turėjo 4 taškų pranašumą (41:37). Skirtumas tarp komandų galėjo būti ir didesnis, tačiau per paskutines 2 minutes vilniečiai taškų nepelnė, o PAOK atsakė dvitaškiu ir tritaškiu.

Trečiąjį kėlinį rezultatu 22:13 laimėję Giedriaus Žibėno auklėtiniai susikrovė 13 taškų persvarą (63:50).

Per paskutinį ketvirtį PAOK arčiausiai priartėjo iki 12 taškų ir rungtynėse ganėtinai lengvai triumfavo Vilniaus komanda.

„Ryto“ gretose rezultatyviausias vėl buvo Marcusas Fosteris, kurio sąskaitoje – 19 taškų (7/13 metimai iš žaidimo), 4 atkovoti kamuoliai, 6 klaidos ir 10 naudingumo balų. Martynas Echodas pridėjo 16 taškų ir 7 atkovotus kamuolius. Elvaras Fridrikssonas pelnė 12 taškų.

Graikų ekipą į priekį vedė buvęs Palangos „Kuršių“ legionerius Jalenas Riley, kuris surinko 21 tašką ir atkovojo 5 kamuolius.

„Top 16“ grupių etape „Rytas“ susitiks su Stambulo „Bahcesehir“, Manresos BAXI ir Bonos „Telekom Baskets“ komandomis.