Ispanija neturėjo vargo su Juodkalnija © FIBA nuotr.

Rytoj A grupėje lauks mačas tarp Ispanijos ir Turkijos, kuris spręsis pirmosios A grupės vietos likimas. Tai paaiškėjo po trečiosios ispanų pergalės šiame čempionate.

Sergio Scariolo auklėtiniai (3-1) rezultatu 82:65 (27:17, 26:14, 14:17, 15:17) įveikė Juodkalnijos rinktinę.

Ispanai jau po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo itin užtikrintą 22 taškų pranašumą (53:31). Likusius ketvirčius tituluota rinktinė netgi pralošė, tačiau tai didelio skirtumo galutiniam rezultatui nedarė.

Arčiausiai juodkalniečiai buvo priartėję iki 16 taškų likus 2 minutėms iki mačo pabaigos (77:61).

Dario Brizuela ispanų gretose pelnė 18 taškų (4/10 tritaškiai). Willy Hernangomezas pridėjo 14.

Juodkalnijos rinktinės gretose ryškiausias buvo Vladimiras Mihailovičius, pelnęs 18 taškų.