J. Valančiūno ir D. Sabonio dvikovoje triumfavo „Pelicans“ © USA TODAY Sports via Reuters Con

NBA lygoje tarpusavyje susitiko du geriausi mūsų šalies krepšininkai, kurie išbandė jėgas tarpusavyje. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-7) pranoko Domanto Sabonio Sakramento „Kings“ (8-5) ekipą ir nutraukė pastarosios pergalingą atkarpą.

Galutinis rezultatas 129:93 (29:31, 37:22, 34:16, 29:24).

Nors, pirmame ketvirtyje vyko atkakli kova ir Sakramento krepšininkai pirmavo, tačiau jau sekančiame savo pranašumą įtvirtino „Pelicans“. Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė ir Naujojo Orleano atstovai toliau tolo nuo savo priešininkų bei pasiekė triuškinančią pergalę.

Tarp nugalėtojų J. Valančiūnas per 21 minutę pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

Tuo tarpu pralaimėtojų gretose D. Sabonis per 31 minutę įmetė 10 taškų (4/8 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 5 kartus ir gavo 4 pražangas.