J. Valančiūno „Pelicans“ lengvai susitvarkė su „Mavericks“ © USA TODAY Sports nuotr.

NBA lygoje pralaimėjimų seriją nutraukė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-6) ekipa, kuri be didesnių problemų nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (8-3) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 131:110 (33:26, 37:28, 44:31, 17:25).

Pirmasis ketvirtis buvo kovingas, tačiau jau jame Naujojo Orleano krepšininkai susikūrė pranašumą, kurį išlaikė visus likusius kėlinius. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo, kurį Dalaso atstovai sušvelnino tik paskutiniame ketvirtyje.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse nebuvo rezultatyviausias ir per 22 minutes surinko 6 (3/3 dvit., 0/2 trit.) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo 2 metimus ir vieną kartą prasižengė.

„Pelicans“: J. Hawkinsas ir B. Ingramas po 25, H. Jonesas ir Z. Williamsonas po 19.

„Mavericks“: T. Hardaway`us ir K. Irvingas po 17, L. Dončičius 16.