K. Lukošiūno vedamas „Žalgiris“ iškovojo pergalę Šiauliuose © zalgiris.lt nuotr.

„Žalgiris“ (15-1) iškovojo eilinę pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 93:75 (22:18, 21:20, 27:17, 23:20) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ (8-8).

Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo vos 5 taškai (43:38). Negana to, po pertraukos „Šiauliai“ spurtavo 9:0 ir jau patys turėjo pranašumą (43:47).

Netrukus „Žalgiris“ atsigavo. Svečiams labai padėjo trys iš eilės Karolio Lukošiūno tritaškiai.

Po trečiojo kėlinio kauniečiai turėjo jau 15 taškų pranašumą (70:55) ir prieš ketvirtąjį kėlinį intrigos beveik nebeliko.

Į pergalę „Žalgirį“ šiandien vedė Karolis Lukošiūnas. Snaiperis per 21 minutę surinko 21 tašką (7/11 tritaškiai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, 1 kartą prasižengė ir pelnė 14 naudingumo balų.

7 tritaškius realizavęs gynėjas pakartojo šio sezono LKL rekordą. Prieš tai tokį patį kiekį tolimų metimų per vienas rungtynes buvo pataikę Mindaugas Girdžiūnas („Neptūnas“) ir Jamelas Morrisas („Lietkabelis“).

Lukas Lekavičius pridėjo 16 taškų, Ignas Brazdeikis 12 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

„Šiaulių“ gretose rezultatyviausias buvo Martynas Varnas, kuris pelnė 16 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.