Larkino ir Moermano vedama „Anadolu Efes“ susitvarkė su „Bayern“ © ZUMAPRESS com. nuotr.

Stambulo „Anadolu Efes“ (16-5) iškovojo dar vieną pergalę Eurolygoje. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 81:76 (28:21, 16:18, 23:23, 14:14) palaužė Miuncheno „Bayern“ (13-14).

Esminį pranašumą Stambulo komanda susikūrė dar pirmajame kėlinyje, kuomet po Tiboro Pleisso dvitaškio „Anadolu Efes“ įgijo 9 taškų persvarą (28:19).

Antroje rungtynių dalyje vyko lygi kova. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Bayern“ bandė sugrįžti į rungtynes (75:79), tačiau Larkino baudų metimai įtvirtino „Anadolu Efes“ pranašumą.

Šis pralaimėjimas reiškia, jog Miuncheno „Bayern“ komanda nebepakils iš 8-osios pozicijos ir ketvirfinalyje susitiks su „Barcelona“ ekipa.

Rezultatyviausiai Eurolygos čempionų gretose žaidė Shane'as Larkinas. Jo sąskaitoje 20 taškų ir 26 naudingumo balai. Jam puikiai talkino 3 tritaškius pataikęs ir 17 taškų surinkęs Adrienas Moermanas.

„Bayern' į priekį vedė Augustine'as Rubitas, kurio sąskaitoje 15 taškų. Žanas Markas Šiško pridėjo 11.