„Lietkabelis“ paleido didžiulę persvarą, bet pasiekė pirmąją pergalę Europos taurėje © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ (1-1) iššvaistė milžinišką pranašumą, bet sugebėjo iškovoti pirmąją pergalę šio sezono Europos taurės turnyre.

Nenado Čanako auklėtiniai 80:76 (21:19, 23:9, 15:22, 21:26) įveikė Ulmo „Ratiopharm“ (1-1) ekipą.

Panevėžiečiai galingai pradėjo rungtynes. Antrąjį kėlinį „Lietkabelis“ laimėjo 23:9, o į pertrauką išsinešė 16 taškų persvarą (44:28).

Tiesa, po pertraukos vaizdas apsivertė aukštyn kojomis.

Ulmo ekipa panaikino visą deficitą, o įpusėjus ketvirtam kėliniui išsiveržė į priekį (61:62).

K. Kullamae pataikė tritaškį, o J. Morrisas pelnė 2 taškus po kurių „Lietkabelis“ susikrovė 5 taškų persvarą (75:70).

Vokietijos klubas niekur nesitraukė ir pelnė 4 taškus paeiliui bei likus 42 sekundėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 1 taškas (75:74).

Vytenis Lipkevičius pataikė tritaškį iš kampo ir priartino Panevėžiečius prie pergalės (78:74).

Varžovai suklydo, o K. Kullamae pergalę įtvirtino baudos metimais (80:74).

„Lietkabelis“: J. Morrisas 14, G. Golomanas 13, K. Kullamae 12 (6 rez. perd.), B. Griciūnas 11, V. Lipkevičius 10.

„Ratiopharm“: R. Christenas 19, J. Hawley 13, N. Bretzel 12.