Lietuviai buvo puikūs, tačiau „Baskonia“ atkrintamąsias pradėjo pralaimėjimu © ZUMAPRESS com. nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ – arti bedugnės krašto.

Pirmajame Ispanijos čempionato ketvirtfinalio mače lietuviškoji „Baskonia“ 91:99 (16:28, 23:20, 27:30, 25:21) nusileido Badalonos „Joventut“ komandai.

Baskai jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių atsilikinėjo. Didžiąją mačo dalį svečiai iš Badalonos turėjo dviženklį pranašumą.

Likus 1 minutei ir 45 sekundėm „Baskonia“ sumažino skirtumą iki 5 taškų. Visgi tuomet gynyba vėl braškėjo, „Joventut“ krepšininkai rinko taškus nuo baudų metimo linijos ir triumfavo pirmajame mače.

Serija žaidžiama iki 2 pergalių. Kitas susitikimas vyks Badalonoje.

Nepaisant pralaimėjimo, „Baskonia“ lietuviai pasirodė puikiai. Tadas Sedekerskis per 24 minutes surinko 14 taškų (5/6 metimai iš žaidimo), atkovojo 4 kamuollius ir pelnė 21 naudingumo balą.

Rokas Giedraitis pridėjo 13 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.