Lietuviškų ekipų akistatoje – „Barcelonos“ pergalė © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Barcelona“ (10-4) išvargo antrąją pergalę per Eurolygos dvigubą savaitę.

Lietuviškų ekipų akistatoje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 74:68 (28:12, 15:18, 19:21, 12:17) palaužė „Panathinaikos“ (6-8) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Barca“ turėjo dar itin solidų 13 taškų pranašumą, tačiau tuomet spurtavo svečiai iš Atėnų.

Dwayne'as Baconas pelnė 6 taškus, 4 pridėjo Georgios Papagiannis ir „Panathinaikos“ sumažino deficitą iki 6 taškų – 67:61.

Tuomet savo žodį tarė ir „Panathinaikos“ talentas Eleftherios Mantzoukas, kuris vienoje atakoje puolime pataikė tritaškį, o gynyboje viename epizode sustabdė Nikolą Mirotičių. Likus 3 minutėms PAO ekipai pavyko priartėti iki 1 taško (69:68).

Netrukus svarbų tritaškį realizavo Tomašas Satoransky, o puikiai rungtynėse žaidęs Janas Vesely pelnė dvitaškį. PAO per paskutines tris minutes nepelnė nei taško ir Barseloną palieka be pergalės.

Artūras Gudaitis per 13 minučių surinko 10 taškų (5/6 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, vieną perėmė, 2 kartus suklydo, prasižengė 2 kartus ir surinko 10 naudingumo balų.

Marius Grigonis toliau nežaidžia dėl nugaros skausmų.

Taip pat 13 minučių žaidęs Rokas Jokubaitis pelnė 3 taškus (1/1 trit., 0/2 baud.), atliko vieną rezultatyvų perdavimą, vieną kartą suklydo, pažeidė taisykles 3 kartus ir baigė pasirodymą su -1 naudingumo balų grafoje.

Janas Vesely katalonų gretose surinko 15 taškų, atkovojo bei perėmė 3 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus. Neatsiliko ir čeko komandos draugas rinktinėje T. Satoransky, kurio sąskaitoje – 13 taškų, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 19 naudingumo balų.

„Panathinaikos“ ekipoje rezultatyviausias buvo Baconas, surinkęs 19 taškų (5/12 dvit., 0/7 trit., 9/10 baud.), G. Papagiannis pridėjo 13 tšk. ir 9 atk. kamuolius.