Lietuvos krepšinio rinktinė pergalingai pradėjo pasiruošimą pasaulio čempionatui © LTU basketball nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė užtikrinta pergale pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 100:72 nugalėjo Ukrainos rinktinę.

Šiose rungtynėse neregistruoti buvo Jonas Valančiūnas, Rokas Jokubaitis, Ignas Brazdeikis, Laurynas Birutis, Ąžuolas Tubelis ir Dovydas Giedraitis.

Lietuviai atitrūko nuo ukrainiečių antrajame kėlinyje, kuriame įgijo dviženklę persvarą (51:38).

Po pertraukos, rinktinė toliau didino savo persvarą bei įsirašė užtikrintą pergalę.

Lietuvos rinktinei 18 taškų pelnė Vaidas Kariniauskas, po 16 pridėjo Mindaugas Kuzminskas bei Eimantas Bendžius

Ukrainos rinktinėje išsiskyrė 16 taškų surinkęs Oleksandras Kovliaras bei 12 taškų pelnęs Oleksandras Mišula.

Sekančias rungtynes Lietuvos rinktinė žais rugpjūčio 1-ąją prieš Sakartvelo rinktinę.