M. Grigonio įkvėpti „Panathinaikos“ krepšininkai svarbioje dvikovoje įveikė „Barceloną“ © Scanpix nuotr.

Atėnuose – didelės svarbos „Panathinaikos“ (20-11) pergalė.

Ergino Atamano auklėtiniai 89:81 (20:23, 14:23, 26:15, 29:20) įveikė „Barcelona“ (20-11) krepšininkus.

Skirtingai nei įprasta Marius Grigonis paskutinių minučių už PAO nežaidė, tačiau jis užvedė komandą spurtui antrajame kėlinyje.

Pirmoje pusėje saugų atstumą laikė „Barcelona“, kuri atrodė labiau užtikrinta puolime. Vienu metu jų pranašumas siekė 16 taškų (24:40).

Po pertraukos „Panathinaikos“ vis artėjo. Marius Grigonis pelnė du taškus su pražanga ir šeimininkai įsiveržė į priekį – 56:55.

Rungtynių gale PAO dar labiau nurūko. Slouko ir Mitoglou taškai nužudė svečius iš Katalonijos.

Viskas galėjosi baigtis ir daugiau nei 8 taškų PAO pergale, kas garantuotų tarpusavio pranašumą. Visgi dabar, dėl pirmojo mačo Barselonoje, tarp šių ekipų yra visiška lygybė ir sunku pasakyti, kuri iš jų užims aukštesnę vietą reguliariame sezone.

Marius Grigonis pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, vieną perėmė, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir pelnė 11 naudingumo balų.

Kendrickas Nunnas buvo rezultatyviausias su 22 taškais. Mitoglou pridėjo 19 taškų, Kostas Sloukas – 18.