Rimtas pareiškimas: „Lietkabelis“ namuose įveikė grupės lyderius © KK Lietkabelis nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ savo namuose teškė rimtą pareiškimą.

Lietuvos komanda Cido arenoje įveikė Europos taurės A grupės lyderius 87:77 (20:13, 21:24, 20:12, 24:24) Badalonos „Juventus“ komandą.

Visų rungtynių metu „Lietkabelis“ atrodė daug solidžiau nei varžovai, o vienas iš pagrindinių spurtų įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje–ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Per šią atkarpą komandai 5 taškus pelnė Kasparas Berzinis, o Kristupas Žemaitis perėmęs kamuolį sėkmingai užbaigė trečiąjį kėlinį. Atkarpą Panevėžio ekipa iš viso laimėjo 16:6 ir atitrūko nuo varžovų per 15 taškų (66:51).

Rungtynių gale „Joventut“ deficitą sumažino dar iki 9 taškų (77:68), tačiau visgi pasivyti Lietuvos komandos Ispanijos ekipa nesugebėjo.

Puikiai rungtynėse atrodė Nikola Radičevičius, kuris įmetė 12 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Panagiotis Kalaitzakis su Vyteniu Lipkevičiumi pridėjo po 14 taškų bei 15 ir 19 naudingumo balų atitinkamai.