Sirvydis ir Jogėla atvedė Lietuvos rezervinę rinktinę į pergalę prieš Jordaniją © ltubasketball nuotr.

Lietuvos rezervinė rinktinė iškovojo antrą pergalę paeiliui prieš Jordaniją.

Dariaus Songailos kariauna Alytuje 93:75 (31:12, 29:25, 6:23, 27:15) įveikė Azijos rinktinę.

Lietuvos rinktinė labai stipriai pradėjo rungtynes. Po pirmojo kėlinio lietuviai turėjo net 19 taškų pranašumą (31:12). Antrajame kėlinyje kiek suprastėjo gynyba, tačiau persvara buvo išlaikyta.

Trečiasis ketvirtis kiek sukėlė nerimo. Puolime labai prastai klostėsi reikalai, o gynyboje taip pat buvo sunku. Jordanija ketvirtajame kėlinyje sugebėjo priartėti net iki 6 taškų.

Visgi Lietuvos rinktinė galiausiai suėmė save į rankas ir ganėtinai įtikinamu skirtumu įveikė Jordanijos krepšininkus.

Rezultatyviausias Lietuvos gretose buvo Matas Jogėla, kuris pelnė 20 taškų. Deividas Sirvydis pridėjo 14 taškų.

Po dviejų dienų šios ekipos vėl susitiks, tik šįkart Panevėžyje. Po to keli žaidėjai iš rezervinės rinktinės prisijungs prie pagrindinės stovyklos.