Triuškinančią persvarą išvaistę vokiečiai peržengė aštunfinalio barjerą © FIBA nuotr.

Vokietijos rinktinė peržengė aštunfinalio barjerą.

Čempionato šeimininkai 85:79 (19:10, 29:14, 19:26, 18:29) palaužė juodkalniečius.

Ketvirtfinalyje vokiečiai rungtyniaus prieš Graikijos ir Čekijos poros nugalėtoją.

Vokiečiai dominavo pirmoje rungtynių pusėje. Visiškai surakinę juodkalniečius savo gynyboje, vokiečiai įgijo triuškinančią 24 taškų persvarą (48:24).

Po pertraukos juodkalniečiai po truputį vijosi savo varžovus ir likus 8 minutėms iki rungtynių pabaigos, Kendrickas Perry dvitaškiu sumažino vokiečių persvarą iki 9 taškų (58:67).

Vėliau tas pats Perry smeigė tritaškį ir sumažino skirtumą iki 5 taškų (64:69).

Vokiečiams pavyko atstatyti kiek saugesnį pranašumą ir likus 3 minutėms turėjo 9 taškų persvarą (78:69).

Likus 26 sekundėms, juodkalniečiai sušvelnino deficitą iki 3 taškų (77:80).

Tiesa, juodkalniečiai užsidirbo nesportinę pražangą, taip nubraukdami savo šansus pakovoti dėl pergalės.

Vokiečius į pergalę atvedė Dennisas Schroderis. Jo sąskaitoje 22 taškus, 4 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Juodkalniečiams Kendrickas Perry pelnė 25 taškus, Bojanas Dubljevičius surinko 22.