„Žalgiris“ namuose paskutinėmis sekundėmis palaužė „Bayern“ © LKL.lt nuotr.

Eurolygoje ir toliau vyksta įnirtingi Kauno „Žalgirio“ (4-5) susitikimai su kitomis komandomis, o šį kartą kovoje iki paskutinių sekundžių pavyko nugalėti Miuncheno „Bayern“ (3-6) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 74:73 (25:18, 16:25, 21:18, 12:12).

Visos rungtynės klostėsi tolygiai, nors varžovai startavo geriau, tačiau pirmą kėlinį pavyko laimėti Kauno atstovams. Tiesa, prieš ilgąją pertrauką geriau sužaidė varžovai ir išsiveržė į priekį. Antroje rungtynių dalyje vyko atkakli, tačiau nerezultatyvi kova, o paskutiniame ketvirtyje abi komandos pelnė vos po 12 taškų.

Likus žaisti mažiau nei minutei minimaliu skirtumu pirmavo varžovai, tačiau K. Evansas pataikė svarbų dvitaškį ir persvėrė rezultatą, o vėliau pavyko apsiginti nuo paskutinės varžovų atakos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo R. Šmits su 16 taškų, T. Dimša pridėjo 14, po 11 taškų pelnė K. Evansas ir L. Lekavičius.

Vokiečių ekipoje S. Ibaka surinko 20 taškų, L. Bolmaro 12. N. Weiler-Babb, 11.