G. Karinauskaitei – Europos žaidynių bronzos medalis © A. Pliadžiaus/LLAF nuotr.

Po pirmojo diviziono lengvosios atletikos varžybų paaiškėjo, kad Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo dar vieną medalį Europos žaidynėse.

Antrąją vietą antrojo diviziono 3000 m kliūtiniame bėgime užėmusi Greta Karinauskaitė galiausiai užėmė trečią vietą ir iškovojo bronzos medalį.

Ketvirtadienį savo distanciją lietuvė nubėgo per 9 min. 28,48 sek. ir užfiksavo antrą geriausią rezultatą savo karjeroje.

Bendroje įskaitoje ji nusileido tik slovėnei Marušai Mišmaš Zrimšek (9:23.41) bei albanei Luizai Gegai (9:17.31), kuri gan sensancingai iš trečiojo diviziono sugebėjo laimėti Europos žaidynių auksą bei taip pat pagerinti čempionato rekordą.

Vakar Andrius Gudžius taip pat sužinojo apie iškovotą bronzos medalį. Šiandien tam tikrų vilčių turi ir Edis Matusevičius, kuris laukia pirmojo diviziono ieties metimo varžybų.