Sezono rezultatus gerinę M. Žiūkas su A. Mastianica pateko tarp šešiolikos Europos geriausiųjų © AFP nuotr.

Europos lengvosios atletikos čempionate Miunchene (Vokietija) savo pasirodymus užbaigė du iš trijų paskutinių Lietuvos lengvaatlečių.

Šiandien vakare ieties metimo finale dar pasirodys Liveta Jasiūnaitė, o 20 km sportinio ėjimo trasoje išvydome Marių Žiūką su Artur Mastianica.

Sportininkai pasirodė sėkmingai – pagerino asmeninius sezono rezultatus.

M. Žiūkas liko 12-as, distanciją nuėjęs per 1:24:58. Lietuvis nuo lyderio atsiliko 5:47 min.

A. Mastianica užėmė 16-ąją vietą (1:25.54).

20 km sportiniame ėjime triumfavo ispanas Alvaro Martinas (1:19:11), kuris pagerino asmeninį rekordą. Antrąją vietą užėmė švedas Perseusas Karlstromas (1:19:23), o bronzą iškovojo kitas ispanas Diego Carreira Garcia (1:19:45). Ketvirtąją vietą irgi užėmė ispanas Alberto Amezcua, kuris distanciją nuėjo lygiai per 1:20 val.

Ieties metimo finalas prasidės šiandien 21.20 val. Lietuvos laiku. Liveta Jasiūnaitė užėmė pirmąją vietą atrankoje.