Europos universitetų žaidynėse K. Teterevkova iškovojo du aukso medalius © LSSA nuotr.

Kol jaunieji Lietuvos olimpiečiai skynė medalius Europos jaunimo olimpinio festivalio baseine, vyko ir Europos universitetų žaidynės Lodzėje, Lenkijoje.

Europos čempionatui, kuris vyks Romoje, besiruošianti Kotryna Teterevkova sėkmingai pasirodė varžybose Lenkijoje.

20-metė lietuvė iškovojo aukso medalį tiek plaukimo krūtine 100 m distancijoje (1:07.19), tiek 200 m distancijoje (2:24.89).

Varžybų metu ant prizinės pakylos iš lietuvių taip pat lipo Agne Šelekaitė, du kart – 50 m ir 100 m krūtine. Taip pat Ugnė Mažutaitytė (100 m nugara) ir Julius Bačkulis (100 m laisvuoju stiliumi).

Viso per 3 dienas Lietuvos plaukikai iškovojo 7 medalius Europos universitetų žaidynėse. Tuo tarpu, EJOF varžybose buvo iškovoti 5 medaliai.