Kauno "Žalgiris" nepasipriešino Stambulo "Anadolu Efes" © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ ekipa (0/3) draugišką „Gloria Cup“ turnyrą, kuris vyko Turkijoje užbaigė dar vienu pralaimėjimu. Šį kartą nepavyko pasipriešinti Stambulo „Anadolu Efes“, kuri laimėjo visas tris rungtynes.

Galutinis rezultatas 60:82 (14:22, 14:27, 17:18, 15:15), o Martino Schillerio auklėtiniai nerado kaip kovoti su Eurolygos čempionais.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Turkijos komanda, kuri nuo pirmo kėlinio pirmavo, o situacija nepagerėjo ir antrame ketvirtyje. Tiesa, po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė tolygiai, tačiau sušvelninti atsilikimo nepavyko.

„Anadolu Efes“: Bugrahanas Tunceras 18 (4/6 tritaškių, 5 rez. perd.), Adrienas Moermanas 16 (6 atk. kam., 2/6 tritaškių), Filipas Petruševas 11 (8 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 9 (7 atk. kam.), Vasilije Micičius 8 (5 rez. perd.).

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne‘as 10 (12 atk. kam.), Lukas Lekavičius 9 (4 rez. perd.), Nielsas Giffey 8, Paulius Jankūnas 7, Artūras Milaknis (1/6 tritaškių), Edgaras Ulanovas (5 rez. perd., 1/6 dvitaškių) ir Joshas Nebo po 5, Tyleris Cavanaugh ir Marekas Blaževičius (5 minutės) po 4, Karolis Lukošiūnas 3 (5 minutės, 1/3 tritaškių ).