D. Sabonis žaidė galingai, tačiau „Kings“ patyrė pralaimėjimą © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pralaimėjimą namuose patyrė lietuvio atstovaujama Sakramento „Kings“ (22-39) ekipa, kuri nusileido Denverio „Nuggets“ (34-25) krepšininkams.

Galutinis rezultatas 110:128 (25:35, 33:28, 29:29, 23:36).

Rungtynės buvo kovingos, nors ir pirmą kėlinį "Karaliai" pralaimėjo dviženkliu skirtumu, tačiau vėliau pavyko atsigauti ir sušvelninti rezultatą. Visgi, atėjus paskutiniai mačo daliai, tiek Domantas Sabonis, tiek „Kings“ ekipa sustojo puolime ir leido varžovams pasiekti pergalę.

D.Sabonis per 37 minutės pelnė 33 taškus (13/20 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/1 baudos metimo), taip pat atkovojo 14 kamuolių ir perėmė kamuolį, atlliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet surinko 4 klaidas ir pražangas.

D. Foxas pridėjo 20, H. Barnesas 14 taškų.

Tuo tarpu nugalėtojų komandoje siautė W. Bartonas su 31, N. Jokičius su 25 taškais.