K. Maksvyčio debiutas pažymėtas pergale © LKL.lt nuotr.

Kazio Maksvyčio debiutas prie „Žalgirio“ komandos vairo – pergalingas. Žalgiriečiai išvykoje 72:64 (19:16, 15:13, 20:14, 18:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Sunkiai rungtynes pradėję žalgiriečiai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami trapų 5 taškų pranašumą (34:29).

Esminį pranašumą Lietuvos čempionai susikūrė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet po Mareko Blaževičiaus dvitaškio komandos persvara išaugo iki 17 taškų (60:43).

„Nevėžis“ dar bandė grįžti į rungtynes ir spurtavo 8:0 ir sumažino deficitą iki 9 taškų (51:60), bet didesnės intrigos atkurti nesugebėjo.

Rezultatyviausiai „Žalgirio“ komandoje žaidė Edgaras Ulanovas pelnęs 12 taškų. Marekas Blaževičius pridėjo 11 taškų.

„Nevėžio“ komandoje 15 taškų pelnė „Žalgiriui“ priklausantis Dominykas Stenionis. Amar Sylla surinko 14.