Rungtynių pabaigoje pabėgęs „Žalgiris“ įveikė „Šiaulius“ © LKL.lt nuotr.

Kazio Maksvyčio debiutas „Žalgirio“ arenoje – sėkmingas. Žalgiriečiai savo žiūrovų akivaizdoje 90:74 (20:19, 29:24, 19:16, 22:15) nugalėjo „Šiaulių“ komandą.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygi kova. Po T. Websterio penkių taškų iš eilės, žalgiriečiai į pertrauką išėjo turėdami 6 taškų persvarą (49:43).

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ spurtavo 12:4 ir įgijo 14 taškų persvarą (61:47).

Šiauliečiai nenuleido rankų ir ketvirtojo kėlinio viduryje, po A. Urbučio metimo iš po krepšio, sumažino deficitą iki 5 taškų (70:75). Tiesa, „Žalgiris“ atsakė atkarpa 8:2 (83:72) ir įtvirtino savo pranašumą.

Rezultatyviausiai „Žalgirio“ komandoje žaidė Tai Websteris, kuris pelnė 14 taškų. Edgaras Ulanovas ir Lukas Lekavičius pelnė po 11 taškų.

„Šiaulių“ komandoje Isaiah Armwoodas pelnė 16 taškų, Eimantas Stankevičius pridėjo 14.