J. Valančiūnas atkrintamųjų starte karaliavo po krepšiais © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone prasidėjo atkrintamosios, kurias pasiekė vienintelis lietuvis Jonas Valančiūnas su atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Pirmame susitikime išvykoje prieš Fynikso „Suns“ nepavyko iškovoti pergalės ir dabar susitikimų rezultatas 0:1 (Vyksta iki keturių pergalių).

Galutinis rezultatas 99:110 (16:28, 18:25, 37:26, 28:31).

Rungtynės lietuvio komandai prasidėjo sunkiai, o varžovai per pirmą ketvirtį susikūrė dviženklį pranašumą. Iki ilgosios pertraukos atstumas tarp ekipų dar labiau išaugo. Tiesa, antroje dalyje „Pelicans“ žaidė sėkmingiau ir sušvelnino atsilikimą, tačiau dėl pergalės pakovoti nepavyko.

J.Valančiūnas per 31 minutę surinko 18 taškų (7/20 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/6 baudų metimų), taip pat atkovojo net 25 kamuolius iš jų 13 puolime, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Komandoje lyderis vėl buvo C.J. McCollumas su 25 taškais.

Nugalėtojų gretose Ch. Paulas surinko 30 taškų, D. Bookeris 25.