J. Tatumo vedami „Celtics“ – per žingsnį nuo kito atkrintamųjų etapo © USA Today Sports nuotr.

Bostono „Celtics“ iškovojo dar vieną pergalę prieš Bruklino „Nets“ ir dabar yra per vieną pergalę nuo antrojo atkrintamųjų etapo.

Serijoje iki keturių pergalių „Celtics“ priekyje“ 3-0.

„Celtics“ išvykoje 109:103 (30:25, 23:25, 28:22, 28:31) nugalėjo Bruklino krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje vyko rezultatyvi kova. Po Kyrie Irvingo 8 taško per ketvirtį komandas skyrė 5 taškai (25:30).

Po traumos sugrįžęs Robertas Williamsas įdėjo kamuolį iš viršaus ir padidino Bostono persvarą iki 12 (39:27). Tiesa, Bruklino krepšininkai sugrįžo į rungtynes ir po Patty Millso tritaškio komandas teskyrė 3 taškai (53:50).

Trečiasis kėlinys sėkmingesnis buvo „Celtics“. Jalenas Brownas dėjimu į krepšį padidino Bostono ekipos pranašumą iki 9 (81:72).

Lemiamame ketvirtyje „Celtics“ sėkmingai gynė savo susikurtą pranašumą ir šventė labai svarbią pergalę išvykoje.

Rezultatyviausiai Bostono ekipoje rungtyniavo Jasonas Tatumas, kuris pelnė net 39 taškus. Jam talkino Jalenas Brownas, kuris surinko 23 taškus.

„Nets“ gretoese sėkmingiausiai atrodė Bruce'as Brownas pelnęs 26 taškus. Komandos žvaigždės Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas pridėjo po 16 taškų.