„Neptūnas“ įveikė E. Ulanovo netekusį „Žalgirį“ ir išlygino serijos rezultatą © LKL nuotr.

Kauno „Žalgiris“ patyrė pirmą pralaimėjimą ketvirtfinalyje per LKL istoriją.

Antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse buvo pranašesnis Klaipėdos „Neptūnas“ 70:68 (15:19, 23:19, 11:10, 21:20) įveikė svečius iš Kauno.

Visas mačas vyko apylygiai.

Rungtynių gale buvo metama daug baudų. Likus 2,8 sekundėm iki mačo pabaigos dvitaškiu rezultatą išlygino Karolis Lukošiūnas, tačiau kitoje atakoje po minutės pertraukėlės „Neptūno“ puolėjas Deividas Gailius išprovokavo 3 baudos metimus prieš Joshą Nebo.

Puolėjas įmetė vos vieną baudos metimą ir paliko dar šansų „Žalgiriui“, tačiau tas pats K. Lukošiūnas suklydo, D. Gailius vėl išprovokavo pražangą ir „Neptūnas“ išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Ryškiausiai „Žalgirio“ gretose atrodė Lukas Lekavičius, pelnęs 17 taškų. Joffrey Lauvergne'as pridėjo 14.

Uostamiesčio ekipoje rezultatyviausias buvo Žygimantas Janavičius, kuris pelnė 21 tašką. D. Gailiaus sąskaitoje 17 taškų, B. Griciūno – 16.

Pirmoje rungtynių pusėje žalgiriečiai neteko Edgaro Ulanovo, kuris lygioje vietoje patyrė traumą.

Trečiosios serijos rungtynės vyks Kaune, šeštadienį.