Moterų 3x3 rinktinė triumfavo „Women Series“ turnyre Prahoje! © FIBA nuotr.

Lietuvos moterų trijulių (3x3) rinktinė pirmąsyk užlipo ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio.

„Women Series“ ture, kuris vyko Čekijoje, Prahoje, Lietuvos moterų 3x3 rinktinė finale 14:13 dramatiškoje kovoje įveikė pirmąją rinktinę pagal reitingą Ispaniją.

Mačo gale pergalę Lietuvai nulėmė Gabrielės Šulskės prasiveržimai.

Tiek paskutinį, tiek priešpaskutinį tašką lietuvės pelnė su tokiu pačiu deriniu, kuomet Monika Grigalauskytė numesdavo kamuolį G. Šulskei, kuri be problemų įmesdavo kamuolį iš po krepšio.

Likus 15 sek. ispanės kamuolį galėjo laikyti praktiškai iki galo, tačiau Aitana prasižengė puolime ir kamuolys atiteko Lietuvos krepšininkėm.

Priminsime, kad praeitame pasaulio čempionate Lietuvos moterų 3x3 rinktinė užėmė ketvirtąją vietą. Čempionate lietuvės buvo 9-os pagal skirstymą.

Šiame turnyre Prahoje pusfinalyje lietuvės 20:14 įveikė Kinijos sportininkes, o ketvirtfinalyje 19:17 palaužė vokietes.