I. Vuleta iškovojo antrąjį Europos čempionės titulą, G. Truskauskas liko 22-as © AFP nuotr.

Europos lengvosios atletikos čempionate baigėsi 4-oji diena.

Antrą kartą šiose pirmenybėse dalyvavęs sprinteris Gediminas Truskauskas pateko į 200 m sprinto pusfinalį, kur užėmė 22-ąją vietą (21.05 sek) bendroje įskaitoje.

Savo pusfinalyje 24-erių sportininkas finišavo paskutinis, aštuntas ir, kaip sakė po finišo, jį buvo apėmusi įtampėlė prieš startą.

Įspūdingą pergalę šuolio į toli sektoriuje iškovojo Ivana Vuleta, kuri antrą kartą tapo Europos čempionė.

Anksčiau labiau buvusi žinoma kaip Ivana Španovič, 32-ejų Serbijos sportininkė toliausiai pirmuoju bandymu nušoko 7.06 m (7.06 – 6.98 – x – x – x – ) ir to pakako pergalei.

Savo kraityje, per olimpiadą, pasaulio ir Europos čempionatus, I. Vuleta iš viso turi 6 medalius ir buvo pasigirdusios kalbos, kad po šio čempionato atletė gali baigti savo karjerą.

Antrąją vietą užėmė vokietė Malaika Mihambo (7.03 m), trečiąją – britė Jazmin Sawyers (6.80 m), o į šios rungties finalą nepatekusi Jogailė Petrokaitė liko 14-oje vietoje.