Ketvirtajame kėlinyje spurtavę vokiečiai iškovojo bronzos medalius © FIBA nuotr.

Vokietijos rinktinė atsitiesė po pralaimėto sunkaus pusfinalio prieš Ispaniją.

Vokiečiai kovoje dėl trečios vietos 82:69 (19:14, 17:9, 18:26, 28:20) nugalėjo Lenkijos rinktinę ir iškovojo bronzinius medalius.

Tai yra pirmasis Vokietijos rinktinės medalis nuo 2005 metų, kuomet vokiečiai iškovojo Europos čempionato sidabrą.

Pirmoje rungtynių pusėje vokiečiai surakino savo varžovus gynyboje. Per pirmą rungtynių pusę lenkai pelnė tik 23 taškus ir įgijo 13 taškų deficitą (23:36).

Po pertraukos, lenkai pradėjo pataikyti tolimus metimus ir jų dėka sušvelnino deficitą iki 5 taškų (49:54).

Lenkus į priekį pradėjo tempti epizodinį vaidmenį rinktinėje atliekantis Jakubas Garbaczas, kuris pataikė 4 tritaškius ir po vieno iš jų išlygino rezultatą (59:59).

Johannesas Voigtmannas pataikė du svarbius tritaškius ir išlaikė vokiečius pirmaujančių vaidmenyje (68:64).

Dennisas Schroderis pelnė dar 5 taškus paeiliui ir grąžino vokiečiams 9 taškų persvarą (73:64).

Vokietijos rinktinės kapitonas D. Schroderis smeigė dar vieną tritaškį ir priartino vokiečius prie medalių (76:76).

Mateušas Ponitka pataikė tritaškį, bet didesnės intrigos Lenkijai sukurti nebepavyko, o Johannesas Thiemannas dvitaškiu su pražanga uždarė šias rungtynes (80:69).

Vokietijos rinktinę į pergalę vedė komandos lyderis Dennisas Schroderis pelnęs 26 taškus ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Johannesas Voigtmannas sužaidė geriausias šio turnyro asmenines rungtynes. Jo sąskaitoje 14 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Lenkams Michalas Sokolowski pelnė 18 taškų, Jakubas Garbaczas surinkio 12 taškų, A.J. Slaughterio sąskaitoje – 10 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.