M. Kuzminskas žaidė rezultatyviai, tačiau pergalę iškovojo „Fenerbahce“ © FIBA nuotr.

Mindaugas Kuzminskas su Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (3-2) pirmadienio vakarą pasitiko labai rimtą iššūkį Stambule.

Šį sezoną dar nei vieno pralaimėjimo nepatyrę Stambulo „Fenerbahce“ (5-0) krepšininkai įveikė ir lietuvio atstovaujamą komandą 100:88 (18:26, 31:23, 34:17, 17:22).

„Pinar Karsiyaka“ gerai pradėjo rungtynes, po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai iki pertraukos išlygino rezultatą (49:49).

Puikus trečiasis kėlinys galiausiai nulėmė „Fenerbahce“ ekipos pergalę.

Mindaugas Kuzminskas per 31 minutę pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, sykį atliko rez. perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Izmiro komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Angelis Delgado, kurio sąskaitoje – 18 taškų. 17 pridėjo Errickas McCollumas.

„Fenerbahce“ į pergalę vedė Scottie Wilbekinas ir Jonathanas Motley, atitinkamai pelnę 27 ir 22 taškus.