M. Jameso taškai išplėšė „Monaco“ ekipai pergalę prieš „Olympiacos“ © IMAGO/PanoramiC nuotr.

„AS Monaco“ iškovojo dar vieną pergalę Eurolygoje.

Donato Motiejūno atstovaujama ekipa namuose 64:60 (8:20, 23:14, 15:8, 18:18) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Monako ekipa ir jos lyderis Mike'as Jamesas tragiškai pradėjo rungtynes. Po pirmojo kėlinio Saša Obradovičiaus auklėtiniai turėjo 12 taškų deficitą (8:20), o Jamesas per savo sužaistas 7 minutes rungtynes turėjo net -10 naudingumo balų.

Visgi atsitiesę monegaskai atstatė lygybę mače ir viskas rungtynių gale klostėsi iki galo.

Po Shaquille'o McKissico tritaškio buvo lygu (59:59), tuomet svarbų dvitaškį pelnė M. Jamesas, baudos metimą pridėjo Alpha Diallo. Sloukas taip pat realizavo vos vieną metimą nuo baudų metimo linijos, o viską vainikavo triuškinantis Jameso dėjimas (64:60).

Prie pergalės prisidėjęs Donatas Motiejūnas surinko 6 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 8 kamuolius, prasižengė 3 kartus, išprovokavo 1 pražangą ir pelnė 11 naudingumo balų.

Lemiamus taškus pelnęs M. Jamesas surinko 19 taškų (3/9 dvit., 4/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rez. perdavimus, net 7 kartus suklydo ir baigė pasirodymą su 8 naudingumo balais.