Triukšmingas antras etapas: Brazilija netikėtai palaužė Kanadą © FIBA nuotr.

Pasaulio krepšinio čempionato antras etapas startavo su trenksmu.

Iš pradžių Italija kiek netikėtai palaužė Serbiją, vėliau Latvija įveikė Ispaniją, Slovėnija palaužė australus, mūsiškiai antroje pusėje nušlavė graikus, o dabar savo sensaciją pateikė Brazilija.

L grupės rungtynėse Brazilija (2-2) 68:65 (16:13, 11:24, 18:15, 23:13) įveikė Kanados rinktinę (3-1)

Kanada užtikrintai pradėjo rungtynes – po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų persvarą (27:37).

Persvaros Jordi Fernandezo auklėtiniai neprarado ir iki trečiojo kėlinio pabaigos, tuomet spurtavo brazilai vedami Yago dos Santoso.

„Crvena Zvezda“ naujokas pelnė keturis taškus iš eilės per paskutines dvi minutes ir Brazilija į priekį įsiveržė keturiais taškais (64:60). Kanadiečiai buvo bejėgiai puolime ir pripažino varžovų pranašumą.