N. Džokovičius vėl sulaikytas prieš posėdį dėl deportacijos © N. Džokovič/Instragram

Pasaulio teniso reitingo lyderis Novakas Džokovičius ir vėl turi problemų dėl kurių jis gali būti deportuotas iš šalies. Tenisininkas buvo sulaikytas prieš teismo posėdį, kuriame bus sprendžiamas jo deportacijos klausimas, kai jam antrą kartą atšaukė viza Australijoje. 

Serbijos sportininkas gali būti išsiųstas iš šalies po to, kai jo vizą atšaukė Australijos Imigracijos reikalų ministras Alex'as Hawke'as.

Numatomas teismo posėdis turėtų įvykti sekmadienį, o Australijos didžiojo kirčio turnyras startuos jau pirmadienį, kur N. Džokovičius planavo žaisti ir ginti nugalėtojo titulą.

Tiesa, jei teismas nesusiklostys sėkmingai serbui jis bus deportuotas iš šalies, o kartu negalės į ją sugrįžti net tris metus.

34-erių metų tenisininkas į Australiją atvyko dar praeitą savaitę, tačiau iki pirmadienio buvo izoliuotas, kol teismas nesugrąžino jo vizos pareiškdamas, kad jos atėmimas buvo neteisingas. Tiesa, Ministras A. Hawke'as turėjo teisę šį sprendimą pakeisti, o tą jis padarė šį penktadienį.

Priminsime, kad N. Džokovičius vyko į Australiją su išimtimi, nes persirgo COVID-19 virusu gruodžio mėnesio pabaigoje, todėl jam skiepas buvo nereikalingas. Visgi, žaidėjas sąmoningai nesiskiepijo ir bandė išvengti to, o, tai privedė prie A. Hawke'o sprendimo panaikinti vizą „dėl sveikatos ir tvarkos priežasčių“.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos