R. Berankis sėkmingai startavo kvalifikacijoje Sinsinatyje © Dominykas Mugenis

Lietuvos pirmoji teniso raketė sėkmingai startavo Sinsinačio ATP "Masters" turnyro atrankoje, kur beliko įveikti dar vieną varžovą, kad patekti į pagrindinį etapą. Ričardas Berankis (ATP 84) pirmoje kovoje per du setus pranoko Italijos atstovą Gianluca Mager (ATP 71).

Galutinis susitikimo rezultatas 6:4, 7:5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 32 minutes.

Pirmo seto pradžioje abu žaidėjai apsikeitė pralaimėtomis padavimų serijomis ir toliau, kurį laiką ėjo tolygiai. Tiesa, R. Berankis vėl sugebėjo išsiveržti į priekį ir šį kartą pranašumo neatidavė. Antroji mačo dalis buvo dar kovingesnė, o lietuviui reikėjo gelbėti net dvi savo padavimų serijas ir tai pavyko padaryti sėkmingai.

Tenisininkai artėjo prie pratęsimo, tačiau 84-oji raketė sugebėjo laimėti G. Mager'io game'ą ir netrukus sėkmingai pats atliko savuosius padavimus.

Nugalėtojas turėjo susitaikyti net su 15 varžovo ace'ų.

Po pergalės pavyko užsitikrinti 8 ATP reitingo taškus, o kitas varžovas bus Yošihito Nišioka (ATP 56).

Turnyro prizinį fondą sudaro 5,404,435 JAV doleriai.