V. Gaubas išvaistė tris progas užbaigti susitikimą ir po 2 pratęsimų pralaimėjo Ispanijoje © PA Images nuotr.

Ispanijoje vykstančiame ITF lygio turnyre dalyvavo ir antroji Lietuvos teniso raketė, kuri šį kartą pasirodymą baigė jau pirmame vienetų susitikime. 18-metis Vilius Gaubas (ATP 406) šią savaitę atnaujintame reitinge pakilo į karjeros aukštumas, tačiau naujas turnyras Ispanijoje sėkmingai nesusiklostė.

Lietuvis po trijų setų kovos rezultatu 6:3, 6:7 (5:7), 6:7 (5:7) nusileido ispanui Vicentei Oliveriui Moratallai (ATP 1494).

Gerą sportinę formą demonstruojantis V. Gaubas pirmą setą pradėjo sėkmingai ir be didesnių problemų su pranašumu jį laimėjo. Antroji partija klostėsi kiek kitaip ir abu varžovai žaidė geimas į geimą, o seto pabaigoje ispanas sugebėjo palaužti mūsiškio padavimų seriją.

Tiesa, lietuvis sugebėjo išlyginti rezultatą ir teko žaisti pratęsimą, kuriame po atkaklios kovos geriau pasirodė V. Olivera Moratalla.

Lemiamoje dalyje tenisininkai toliau tęsė atkaklią kovą, o svarbiu momentu 18-mečiui pavyko palaužti varžovo geimą ir pirmauti 5:4 (40:0), tačiau mačo užbaigti nepavyko ir varžovas sugebėjo išlyginti rezultatą. Teko žaisti dar vieną pratęsimą, kuriame ispanas vėl pasirodė užtikrinčiau.

Mūsų tautietis taškų šiame turnyre neuždirbo.

Turnyro prizinį fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.