V. Gaubas po dviejų pratęsimų krito vienetų varžybose, dvejetuose pasiekė pergalę © PA Images nuotr.

Lietuvos teniso žaidėjas Ispanijoje vykstančiame ITF (M25) serijos turnyre startavo dvejopai. Vilius Gaubas (ATP 405) vienetų varžybose patyrė apmaudų pralaimėjimą prieš vietinį žaidėją Carlosa Gimeno Valero (ATP 821).

Galutinis rezultatas 6:7 (3:7), 6:7 (10:12), o visas susitikimas truko 2 valandas ir 26 minutes.

Abu setai iš pradžių klostėsi puikiai 18-mečiui iš Lietuvos, kuris pirmavo su pranašumu, tačiau nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos, o varžovas išlygino rezultatą. Antrasis setas buvo apmaudesnis, nes lietuvis pirmavo 4:0, tačiau pasinaudoti pranašumu nepavyko.

Dvejetų varžybose V. Gaubas poroje su Kenny De Schepperiu pasiekė pergalę prieš ispanus Nicolą Alvarezą Varoną bei Mario Mansillą Diezą rezultatu 6:2, 6:3.

Turnyre taip pat dalyvauja ir Edas Butvilas.

ITF serijos turnyro Tunise prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.