Sirgaliai liko nepatenkinti L. Norriso veiksmais © McLaren F1

Dalis sporto sirgalių liko nepatenkinti „McLaren“ piloto Lando Norriso veiksmais Monako GP lenktynių metu. Reaguodamas į tai pats sportininkas pareiškė, kad „žmonės prisigalvoja visokių nesąmonių“.

Monake vykusioje lenktynėse britas finišavo trečias ir antrą kartą šiemet užlipo ant apdovanojimų pakylos. Tuo tarpu kitam „McLaren“ pilotui Danieliui Ricciardo Monake sekėsi daug prasčiau - australas finišavo tik dvyliktas.

D. Ricciardo stokojo greičio ir 52-ame varžybų rate buvo priverstas trauktis į šoną ir praleisti į priekį jį ratu aplenkusį L. Norrisą. Būtent lenkimo metu britas pamojavo komandos draugui ir taip supykdė sirgalius, kurie tokį L. Norriso elgesį priėmė kaip varžovą žeminantį.

Britas sureagavo į sirgalių pasipiktinimą.

„Gerai, matau, jog kaip visada prisigalvojate visokių nesąmonių. Noriu pasakyti, kad kiekvieną kartą, kai mojuojamos mėlynos vėliavos, jei varžovas pasitraukia į šoną ir mane praleidžia, pakeliu ranką į viršų ir jiems padėkoju“, - sakė L. Norrisas.

„Monake tai padariau visiems: Mazepinui, Schumacheriui, Danieliui... Visiems, kurie pasitraukė mojuojant mėlynoms vėliavoms, pakėliau ranką ir padėkojau. Tad nesureikšminkite vieno įvykio ir nepasakokite, jog padariau kažką blogo.“

„Norėjau tai paaiškinti, nes matau daug išgalvotų istorijų.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos